EVSEL MUTFAK TİPİ

EVSEL MUTFAK TİPİ

 • Mutfak içi ozon dozaj uygulaması içindir. 
 • Havaya veya suya uygulanabilir.
 • Enerji Tüketimi : 15
 • Ağırlık : 0,9
 • Ölçüler : 260 x 160 x 70

Oto Ozon Jeneratörü

OTO OZON JENERATÖRÜ

 • Araç içi ozon dozaj uygulaması içindir. 
 • Havaya uygulanır.
 • Enerji Tüketimi : 1,86
 • Ağırlık : 0,05
 • Ölçüler : 75 x 30 x 26

EVSEL OZON JENERATÖRÜ

EVSEL OZON JENERATÖRÜ

 • Oda veya araç içi ozon dozaj uygulaması içindir.
 • Havaya uygulanır.
 • Enerji Tüketimi : 3.6
 • Ağırlık : 0,24
 • Ölçüler : 120 x 120 x 100

TKZ-W SERİSİ

Ozon gazı oksidasyonu çok yüksek ve bilinen en kuvvetli dezenfektan olması ve diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre insan vücuduna zararlı hiçbir kalıntı bırakmaması sebebiyle son yıllarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ozon gazı diğer dezenfektan yöntemleri içerisinde çok daha kuvvetlidir. Ozon organizmaların hücre duvarlarını parçalayarak bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir.

TKZ-W SERİSİ

TKZ-W Serisi su ile ozon gazının yüksek oranda karışım isteyen içme suyu tesislerinde, arıtma tesislerinde, tarım sulamasında, gıda tesislerinde v.b. gibi yerlerde kullanılmak üzere dizayn  edilmiştir. Reaksiyon tankı  içerisinde su ile ozon gazını karıştırmak için özel difüzörler mevcuttur.

Reaksiyon tankı, ozon jeneratörü, ölçüm cihazı, venturi, yüksek basınç pompası, su içerisinde çözülmemiş ozon gazını atmosfere vermek için degazör set ile birlikte, cihazın tamamı 316 LL kalite paslanmaz malzemeden imal edilip plate type (plaka tip) teknolojisinde  ozon üretimini  sağlamaktadır. 

Sistem 128*240 boyutunda LCD ekran ve membran switch özellikte tuş takımları ile tüm kontroller elektronik olarak sağlanmaktadır. 
Cihaz yetkili kişilerin kullanması amacıyla, kullanıcı ve servis şifreleri ile korunmaktadır.

Sistem kabin içi sıvıyı, şebeke voltajını, ünitelerin çalışma durumunu, elektriksel denetimini, pnomatik, elektriksel ve mekanik arıza durumunu, sıvı içerisinde bakiye ozonu parts per million (P.P.M.) biriminden görmek mümkündür.

Sistem plate Type (plaka tip) olması nedeniyle ozon reaktör bölümü 5yıl/15.000 saat garanti kapsamındadır

TKZ-M SERİSİ

Ozon gazı oksidasyonu çok yüksek ve bilinen en kuvvetli dezenfektan olması ve diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre insan vücuduna zararlı hiçbir kalıntı bırakmaması sebebiyle son yıllarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.Ozon gazı diğer dezenfektan yöntemleri içerisinde çok daha kuvvetlidir. Ozon organizmaların hücre duvarlarını parçalayarak bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir.

TKZ-M SERİSİ 

TKZ- M SERİSİ ozon jeneratörleri yüksek kapasiteli uygulama gerektiren noktalarda tercih edilmektedir. Cihazın tamımı CrNi malzemeden imal edilip plate type (plaka tip) teknolojisinde ozon üretimini  gerçekleştirmektedir. Cihazın dahili yada harici oksijen beslemeli modeller mevcuttur. Dahili oksijen beslemeli  modellerde sistem kendi  içerisinde oksijen jeneratörü ile oksijen üretimini sağlamaktadır. Sistem içerisine giren tüm hava özel kurutucu sistemlerle kurtulmaktadır.

Cihaz 128*240 boyutunda LCD ekran ve membran switch özellikte tuş takımları ile tüm  kontrol ler elektronik sağlanmaktadır.  
Cihazın yetkili kişilerin kullanması amacıyla kullanıcı ve servis şifreleri ile korunmaktadır.

Sistemde kabin içi ısıyı, şebeke voltajını, ünitelerin çalışma durumunu, elektriksel denetimini, pnomatik, elektriksel ve mekanik  arıza durumunu, opsiyonel  olarak hava ya da sıvı içerisinde bakiye ozonu parts  per  million (P.P.M.)  biriminden görmek mümkündür. 

Cihazın ünitelerini 25gr/hr ve katları olarak ayrı ayrı ya da bütün olarak çalıştırmak, arıza sinyallerini uzak noktaya bildirimini ayrıca uzak noktadan cihazın çalıştırılmasını/durmasını sağlamak mümkündür. 

Sistem plate Type (plaka tip) olması nedeniyle ozon reaktör bölümü 5yıl/15.000 saat garanti kapsamındadır.

TKZ-H SERİSİ

Ozon gazı oksidasyonu çok yüksek ve bilinen en kuvvetli dezenfektan olması ve diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre insan vücuduna zararlı hiçbir kalıntı bırakmaması sebebiyle son yıllarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.Ozon gazı diğer dezenfektan yöntemleri içerisinde çok daha kuvvetlidir. Ozon organizmaların hücre duvarlarını parçalayarak bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir.

TKZ-H SERİSİ

TKZ-H SERİSİ hava uygulaması yapılacak noktalarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Cihazın tamamı CrNi malzemeden imal edilir. Plate type (plaka tip) teknolojisinde ozon üretimini gerçekleştirmektedir.

TKZ- H serisi ozon jeneratörleri, dahili oksijen jeneratörü ile oksijen üretmektedir. İlk hava girişi 0.5 mikron aralığındaki pall filtreler ile temizlenerek ve hava kurutucusu ile kurutulup sisteme giriş sağlamaktadır. Cihaz ozon çıkışında kullanıcı hatası yada farklı nedenlerle harici sıvı yada benzeri maddelerin sisteme zararını  engellemek için chec valf ve CrNi malzeme elektrikli valf ile koruma altına alınmıştır. 

Cihazın kumanda panosu üzerinde çalışma saatini ve arıza durumunda kullanıcıyı bilgilendiren LCD ekran Açma-kapatma kesici,  normal, ozon ve arıza ışığı, kabin içi sıcaklığı gösteren dijital termostat, şebeke voltajını gösteren dijital  termostat, şebeke voltajını gösteren dijital voltmetre çıkış hava debisini ayarlayabilmek için flowmetre mevcuttur. 

Sistem Plate (plaka tip) olması nedeniyle ozon reaktör bölümüm 5yıl/15.000 saat garanti kapsamındadır.